Sıra dışı kimyasal çözümler ile yeni olasılıklar yaratıyoruz.

Latro; otonomiye dayalı ekiplerden oluşan, temel amacı sıra dışı çözümler üretmek olan ve önce müşteri anlayışı ile fark yaratmaya odaklanmış kaşiflerden oluşan bir ekosistemdir.

Sıra dışı kimyasal çözümler ile yeni olasılıklar yaratıyoruz.

Ekosistem

Hiyerarşi, patron ve müdürlerin olmadığı bir ekosistemin her bir bireyi "kaşif" olarak tanımlanır. Kaşifler, içlerindeki potansiyeli açığa çıkarmayı hedefleyen insan topluluğunu oluşturur. Ekosistemdeki her kaşif, taahhüt ve öz yönetim ilkeleri doğrultusunda hareket ederek yeni olasılıklar yaratmak için tutkuyla çalışır.

 

Amacımız ve değerlerimiz, ürünlerimizin, süreçlerimizin ve çözümlerimizin sürekli gelişiminin arkasındaki en önemli itici güçtür. İşbirlikçi ruhumuz ve sistem odaklı prensiplerimizin rehberliğinde kimyanın kalbindeki deneysellikten beslenerek alışılmışın dışında çözümler sunmak için yeni yollar keşfetmekten kaçınmıyoruz. 

 

Bu bakış açısıyla sadece hammadde tedarik etmeyi değil, aynı zamanda uzun yıllara dayanan tecrübemizle bugünün ve yarının sorunlarını çözmeyi hedefliyoruz. Teknik destek, ürün geliştirme ve yüksek verimli süreçler için danışmanlık gibi yaratıcı hizmetler sunuyoruz.

 

 

Ekosistem
Ekosistem

KENDİN OL

İnsanları, tüm fikirleri ve duyguları ile bir bütün halinde görürüz. Bireylerin kendisi gibi olmasını destekleyen özgür bir çalışma alanı sağlarız.

İNSAN ODAKLI

Değer yaratmak için insanın merkezde olması gerektiğini düşünürüz. Bu anlayışla tüm paydaşlarımızın hayatında pozitif etki bırakmaya odaklanırız.

TUTKULU

İnsanlığın gelişimini merak ve tutkuya borçlu olduğunu biliriz. Bu yolculukta fark yaratmak için yüksek enerjimizi ve heyecanımızı kullanırız.

KAŞİF

Sıra dışı ve yaratıcı çözümler üretmek için sınırları zorlamanın gerekli olduğunun farkındayız. deneysellikten beslenerek cesaretle konfor alanımızın dışına çıkarız.

UZMAN

Yeni olasılıklar yaratırken temel bileşenin bilgi olduğuna inanırız. Sürekli öğrenerek kendimizi ve çevremizi geliştiririz.

Taahhüt

Verdiğimiz sözün değerini biliriz. Sözün değişmesi gerektiğinde proaktif hareket ederiz.

Kolektif Yönetim

Veri ve yetkinliğe dayalı kararlar alırız. Süreçlerimizi şeffaflaştırır ve kararlarımızın sorumluluğunu üstleniriz.
 

SAYILARLA EKOSİSTEM

0

Kaşiflerimiz

0

Ortalama Yaş

WONDERLAB

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı Ar-Ge Merkezimiz Wonderlab, doğuştan gelen yaratıcılığımızın teknik bilgimizle buluştuğu yerdir. Benzersiz çözümler sunmak için fark yaratmak isteyen kişileri, yenilikçi fikirleri ve ilham verici unsurları bir araya getiriyoruz.

 

Zorluklara farklı bir yaklaşmak bizi farklı kılar, denemekten ve yanılmaktan korkmayız. Çevresine derin bir önem gösteren ve sürekli gelişme arzusunda olan insanlarla uzun vadeli olumlu bir değişim için çalışıyoruz.

birlikte yaratabileceğimiz yeni olasılıkları keşfetmek için bize ulaşın