SIRA DIŞI KİMYASAL ÇÖZÜMLERLE

YENİ OLASILIKLAR YARATIYORUZ

latro
keşfetmek için kaydır

Hiyerarşisiz, Patronsuz, Yöneticisiz Bir Organizasyon Hayal Edin

Latro; otonomiye dayalı ekiplerden oluşan, temel amacı sıra dışı çözümler üretmek olan ve önce müşteri anlayışı ile fark yaratmaya odaklanmış kaşiflerden oluşan bir ekosistemdir.

daha fazlasını gör

Latro'yu bir şirketten daha çok, kendi ruhu ve öncelikleri olan yaşayan bir organizma olarak tanımlıyoruz. Dolayısıyla amacımız ve değerlerimiz varlığımızın arkasındaki neden’i çok net bir şekilde açıklamaktadır.

daha fazlasını gör

Kolektif ve eşitlikçi bir ekosistem olarak çalışıyoruz. Bireysel ve profesyonel gelişimi destekleyen, üretken, ve eğlenceli bir ortam yaratmak için elimizden gelenin en iyisini yaratmaya çalışıyoruz. Katılmak ister misiniz?

daha fazlasını gör

Yapay zeka destekli Latro 3.0 ile kimyanın geleceğini şekillendiriyoruz ve yeniliklerin mükemmellikle buluştuğu alanları keşfediyoruz. Her bir çözümümüzle, daha akıllı, yeşil ve sürdürülebilir bir dünya yaratıyoruz.

daha fazlasını gör
latro
deneme

insan odaklı

uzman

kaşif

kendin ol

tutkulu

OLASILIKLAR

Latro Way

Türkiye'nin ilk kolektif yönetim sistemi ile çalışan şirketiyle tanışmaya hazır olun! Sizi 2010 yılında İstanbul'da tekstil yardımcı kimyasalları tedarikçisi olarak kurulan şirketimiz hakkında ilham verici bir yolculuğa çıkmaya davet ediyoruz. Bugün Latro, tekstilden kozmetiğe, elektronikten havacılık ve tarıma kadar geniş bir kimyasal hammadde yelpazesi sunan sıra dışı bir oluşum. Latro kesinlikle sıradan bir hammadde tedarikçisi değil. Amacımız ve değerlerimiz ile şekillenen, yüksek düzeyde özerkliğe sahip ekiplerden oluşan, kolektif olarak yönetilen bir platformuz. Kendimizi tüm paydaşlarımız ile birlikte bir ekosistem olarak tanımlarız; kaşiflere, yaratıcı düşüncelere, beyin fırtınalarına ve girişimcilere ev sahipliği yaparız. Oluşturduğumuz ekipler ve kolektif zihniyetin sunduğu benzersiz çözümler ile gurur duyarız.
Latro Way Sorularınız İçin

Zamanımızı ve bilgimizi tüm paydaşlarımızla cömertçe paylaşma arzusuyla geniş bir kimyasal hammadde yelpazesi ve etki odaklı hizmetler sunuyoruz.

birlikte yaratabileceğimiz yeni olasılıkları keşfetmek için bize ulaşın