Otomotiv

Otomotiv

Otomotiv sektöründe, kaplama, yapıştırma veya gömülerek korunma uygulamaları ile üreticilerimizin otomobillerini daha hafif, daha güçlü, daha güvenli, daha dayanıklı ve daha verimli hale getirmelerine destek oluyoruz. Plastik yüzeylerde sert kaplama uygulamaları, Baskı devre kartlarının konformal kaplanması, titreşim veya mekanik yük devre dışı bırakan yapıştırma uygulamaları ve dielektrik yalıtımlı dolgu, otomotiv ve otomotiv yan sanayideki kilit uygulamalardır.

 

  • Yapıştırıcılar ve Sızdırmazlık Ürünleri: Elektronik uygulamalarda yapıştırma, montaj veya sızdırmazlık için proses gereksinimlerine bağlı olarak; tek veya çift komponentli, oda sıcaklığında, ısı veya UV kürlemeli, silikon, epoksi veya akrilik ürünler sunuyoruz.
  • Kapsülleme ve Dolgu Malzemeleri: Güç kaynaklarını, elektrik motorlarını, transformatörleri ve baskılı devre kartlarını nem veya diğer olası zararlı kirleticiler gibi dış etkenlerden korumak için kapsülleme ve gömülerek korunması işlemleri tercih edilir.
  • Optik Uygulamalar: Bu malzemeler; optik-elektronik, optik ve fiber optik uygulamaları için çözümler sunar. Yapıştırma için optik şeffaflıkta ve yüksek sıcaklık/basınç altında büzülmeyen ürünler sunulabilir.
  • Sert Kaplamalar: Bu malzemeler, polikarbonat ve polimetilmetakrilat gibi polimerlerin renk, parlaklık, ışık geçirgenliği ve fiziksel özelliklerini korumaya yarar. Zorlu hava koşullarına dayanıklılık ve kolay yüzey temizliği avantajlarının yanında, aşınmaya, kimyasallara ve solventlere karşı gösterdiği mukavemet sayesinde, Momentive Hardcoats uzun süreli dış yüzey dayanımı ve yüksek performans sunar.

birlikte yaratabileceğimiz yeni olasılıkları keşfetmek için bize ulaşın