Tekstil & Denim & Deri

Yardımcı Ham maddeler

Yardımcı hammaddeler, varlıkları ile birlikte kullanılan nihai ürünlerin özelliklerini zenginleştirmek için kullanılır. Yardımcı ham madde örnekleri, koyulaştırıcılar, esterler, PEG, esterkuatlar, plastikleştiriciler, polyester reçineler, poliakrilatlar, sodyum heptaglukonat, polietilen mum emülsiyonu ve koruyucular örnek olarak verilebilir. 

 

Latro'nun yenilikçi yardımcı çözümleri arasında ısı, kimyasal ve asitlere karşı direnci yüksek ürünler geliştirmektir. Tekstilde kumaşlarda sararma ve renk atmasına engel olarak hem maliyetleri hem de süreçlerini iyileştirmeyi hedefler. 

 

Tekstilde yardımcı kimyasallar boyama ve terbiye işlemlerinde yumuşatıcı olarak kullanılır.Kullanım alanlarının ihtiyaçları doğrultusunda hidrofilik özellikli yenilikçi esterkuatlar, yüksek molekül ağırlıklı PEG ve kumaşa uygulandığında tuşe ve antistatik etki veren polyester reçine kullanılır. 

 

Özellikle denim sektörü için geliştirilen antiback staining ürünümüz süreçleri iyileştirmekte ve geri boyamayı önlemekte iddialıdır. Ayrıca deri sektörü için geliştirilen ve formulasyonlarınızı güçlendiren su itici yağ formulasyonlarımız ile siz de çözüme ulaşabilirsiniz.

Yardımcı Ham maddeler

birlikte yaratabileceğimiz yeni olasılıkları keşfetmek için bize ulaşın